T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
            
Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam  >>   Kaymakam

 Kaymakam
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Abdil KOÇ    Kaymakam

       

Afyonkarahisar doğumlu olan Kaymakam Abdil KOÇ ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü bitirdikten sonra Aralık 2009’da Burdur Kaymakam Adayı olarak görevine başlamıştır.

İzmir’de teftiş stajını, Sandıklı’da refiklik stajını ve Burdur’da vilayet stajını tamamlayan Kaymakam KOÇ, Bolu’nun Mengen ilçesinde Vekil Kaymakamlık görevini yürütmüştür. İçişleri Bakanlığı tarafından dil eğitimi almak ve Alman idari sistemi hakkında incelemelerde bulunmak için bir yıllığına Almanya’ya gönderilmiştir. Yurtdışından döndükten sonra Kaymakamlık kursunu tamamlayarak 31.08.2012 tarihinden 24.07.2015 tarihine kadar Rize’nin İkizdere ilçesinde görev yapmıştır. 28.06.2015 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Müşterek Kararname ile Ardanuç Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Abdil KOÇ 03.08.2015 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

Evli ve bir çocuk sahibi olan Kaymakam Abdil KOÇ, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.
ARDANUÇ KAYMAKAMLIĞI RESMİ WEB SİTESİ

  • Telefon    (466) 611 20 06
  • Faks    (466) 611 24 85
  •        Email